Pirlo zagra w Interze?

Czy Andrea Pirlo (na zdjęciu) wróci do Serie A? To pytanie krąży we włoskich mediach od kilku dni. La Gazzetta dello Sport doniosła o pomyśle działaczy Interu, którzy chcieliby wypożyczyć Maestro na okres przerwy w rozgrywkach MLS. “Świetny pomysł” – zgodnie stwierdzili Massimo Moratti i Marcello Lippi. “W piłce niczego nie można wykluczyć” – zagadkowo skomentował Roberto Mancini, który swego czasu ściągnął do Manchesteru City 34-letniego Patricka Vieirę, obecnie trenera New York City. “Czy Pirlo wróci do Interu? Zobaczymy w styczniu. Nie wiem… albo tylko udaję, że nie wiem” – odpowiedział reporterom Adriano Galliani. Wody w usta nabrał także Antonio Conte, który byłby jednak zadowolony, gdyby 36-latek znowu biegał po włoskich boiskach. Innego zdania jest Beppe Marotta: “Pirlo okazywał duże przywiązanie do naszych barw i jestem niemal pewien, że odrzuciłby propozycję Nerazzurrich“.

Ta publiczna dyskusja najwyraźniej nie spodobała się szefom New York City FC. Klub zamieścił na twitterze zdjęcia Pirlo z treningów z hasztagiem “stop plotkom“.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
13
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: