Strona główna » Aktualności » Coman: Cieszę się, że grałem we Włoszech
Coman: Cieszę się, że grałem we Włoszech
Kingsley Coman (na zdjęciu) pod koniec tegorocznego letniego mercato opuścił Juventus na rzecz Bayernu Monachium, w którym jak dotąd udało mu się zdobyć dwie bramki. W ostatnim wywiadzie 19-letni Francuz przyznał, dlaczego zdecydował przenieść się do drużyny mistrza Niemiec. “Opuściłem Turyn, by mieć możliwość gry w drużynie, która gra w taki sposób, jaki mi pasuje. Wiedziałem, że w Monachium będę miał więcej szans na występy w drużynie, która konsekwentnie preferuje grę, do jakiej ja jestem stworzony. Jestem szczęśliwy, że miałem okazję nosić koszulkę Juventusu, czas spędzony we Włoszech nauczył mnie dużo na temat taktyki” – powiedział wychowanek Paris Saint Germain.
www.forzaitalianfootball.com