Morata: Brakuje Pirlo i Llorente

Podczas zgrupowania reprezentacji Hiszpanii, wywiadu tamtejszym dziennikarzom udzielił Alvaro Morata (na zdjęciu). Napastnik Juventusu opowiedział o tym, co w obecnym sezonie dzieje się w drużynie mistrza Włoch. “Ten sezon jest dla nas trochę bardziej skomplikowany, miałem problemy z urazami i nie grałem na swojej nominalnej pozycji. W zespole brak Pirlo i Llorente, którzy są ważnymi zawodnikami. Fernando jest kimś, kogo brakuje mi na osobistym poziomie i bez niego nie zawsze dawałem sobie radę ze wszystkim. Złożyłem mu gratulacje po tym jak strzelił ostatnią bramkę przeciwko Realowi Madryt. Andrea to ktoś, kto gwarantuje ci 10 lub 15 dodatkowych punktów dzięki swoim umiejętnościom. Po powrocie czeka nas bardzo ważny mecz z Milanem, który jest jednym z największych szlagierów w kraju“.

Morata skomentował także ostatnie doniesienia na temat jego kontraktu z Juventusem. “Rozmawiam z Juventusem na temat przedłużenia mojej umowy i wszystko idzie gładko“.

www.gazzetta.it
www.football-italia.net

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: