Sturaro po meczu z City

Stefano Sturaro (na zdjęciu) uważa że ostatnia noc, dająca jego drużynie awans do kolejnej fazy Ligi Mistrzów była perfekcyjna. Młody Włoch udzielił wywiadu klubowej telewizji JTV. “Po tak dobrej nocy jest wspaniała atmosfera” – rozpoczął. “Wczorajszy wieczór, tak jak wiele tutaj, był perfekcyjny. To zwycięstwo podniosło nam morale. Grupa była bardzo trudna, ponieważ każdy z czterech zespołów jest silny. Wiedzieliśmy że będzie ciężko, ale jesteśmy silni i zakwalifikowaliśmy się do dalszego etapu. Liga Mistrzów jest fascynującą rywalizacją i prawdopodobnie najlepszą. Nie sądzę, że potrzeba wielkiego przygotowania do meczów tego kalibru. Ja zawsze daję z siebie maksimum, czy to z Realem Madryt, czy z mniej prestiżowym zespołem. Oczywiście są mecze lepsze i gorsze, to jest właśnie piękno futbolu“. Sturaro odniósł się również do niewykorzystanej sytuacji z wczorajszego meczu. “Zobaczyłem że piłka przeleciała obok Alvaro zmierzając na nasz aut. Zrobiłem wszystko co w mojej mocy ale potrzebowałbym pół sekundy więcej, żeby trafić do bramki”.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
28
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: