Rabiot chce być wypożyczony

W wywiadzie dla francuskiego programu Telefoot Adrien Rabiot (na zdjęciu) przyznał, że w najbliższym okienku transferowym będzie chciał odejść z klubu na wypożyczenie: “Gdybym grał regularnie, prawdopodobnie myślałbym inaczej, jednak poprosiłem prezydenta o wysłanie mnie na wypożyczenie, jeżeli mam nadal grać tak mało. W poprzednich sezonach nigdy nie chciałem nawet słyszeć o propozycjach z innych klubów“. Rabiot zagrał w tym sezonie w 14 meczach i strzelił jedną bramkę. Znajduje się na celowniku Juventusu, Romy, klubów z Mediolanu i angielskiej Premier League.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
19
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: