Gazety o wściekłym Allegrim

Włoska prasa dużo miejsca poświęca wybuchowi wściekłości Maxa Allegriego. Zazwyczaj dość spokojny trener Juventusu tym razem został wyprowadzony z równowagi przez niefrasobliwość swoich podopiecznych. Allegri przez niemal cały czas upominał Bianconerich, żeby zachowali koncentrację do samego końca, a w 89. minucie meczu krzyczał do nich “jeszcze 15 minut! Jeszcze 15!“, relacjonuje Tuttosport. Kiedy w ostatnich sekundach wczorajszego starcia gospodarze byli bardzo blisko sensacyjnego remisu, Toskańczyk dostał szału. Niemal zerwał z siebie płaszcz, kopnął butelkę z wodą kląc na piłkarzy, których chwilę później zganił w szatni.


Trener był wściekły” – wyjawił Marchisio cytowany przez La Gazzetta dello Sport – “ale miał rację. Wszystko jest w porządku w drużynie. Sami jesteśmy na siebie źli za głupie ryzyko w końcówce“. Allegri napisał później na twitterze: “Czasami tracę cierpliwość, nie wiem czy zauważyliście. Lepiej jednak stracić płaszcz, niż punkty” i udostępnił przeróbkę, którą dostał od kibiców.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
28
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: