Mediolańczycy po Caceresa

Milan i Inter to dwa mediolańskie kluby, które są gotowe rozpocząć negocjacje w sprawie karty zawodniczej Martina Caceresa (na zdjęciu). Kontrakt Urugwajczyka wygasa wraz z końcem sezonu i mało prawdopodobne jest, że działacze Starej Damy będą chcieli kontynuować z nim współpracę. Według La Gazzetta dello Sport, Nerazzurri są skłonni zaproponować 3,5 miliona euro już w styczniu. Rossoneri z kolei wolą poczekać do lata, gdyż wtedy 29-letni obrońca stanie się wolnym zawodnikiem i będzie można zaproponować mu pensję rzędu 4 milionów euro rocznie. Oczywiście Bianconeri są bardziej skłonni przystać na ofertę Interu, co może zmusić działaczy Milanu do wcześniejszego rozpoczęcia negocjacji.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
8
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: