Pogba: Bez Pirlo gra wygląda zupełnie inaczej

Paul Pogba (na zdjęciu) w rozmowie z La Stampa przyznał, że znacznie trudniej gra mu się w środku pola, gdy obok nie ma Andrei Pirlo. “Ostatnie kilka miesięcy były zupełnie inne w porównaniu do wcześniejszych lat, gdy zawsze byliśmy na szczycie. Pewne rzeczy się zmieniły. Oczywiście, że Juventus bez Pirlo, Vidala i Teveza to zupełnie inna drużyna. Teraz odpowiedzialność spadła na innych piłkarzy i musimy się bardziej skupić na tym, aby pracować jako drużyna. To samo dotyczy mnie“.

Wcześniej grałem obok Pirlo. Wtedy zawsze jeden z zawodników drużyny przeciwnej grał blisko niego. Teraz sytuacja wygląda identycznie tylko że tym krytym jestem ja, dlatego mam dużo mniej wolnej przestrzeni” – tłumaczy Francuz. “Nie jestem klasyczną dziesiątką na boisku. Uważam się za pomocnika i to zaszczyt, że mogę nosić koszulkę, w której grało wielu zwycięzców Złotej Piłki. To bardzo ważny numer w historii Juventusu i chcę to uszanować. Kiedy na murawie patrzę na ten trykot nie widzę numeru czy swojego nazwiska. Widzę herb Juve, a wraz z nim przychodzi pragnienie dania z siebie stu procent. I zwyciężania“.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
9
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: