Giovinco: Mógłbym wrócić do Juve

Robiący dużą karierę w Major League Soccer Sebastian Giovinco (na zdjęciu) w wywiadzie udzielonym SportItalia powiedział, że mógłby wrócić do Juventusu. Wychowanek Starej Damy opuścił drużynę mistrza Włoch rok temu i przeniósł się do Toronto FC. W barwach tego klubu zdobył już 22 bramki i zaliczył 13 asyst, a także został wybrany najlepszym zawodnikiem całej ligi. “Jestem bardzo szczęśliwy w Toronto. Nie mogę się doczekać kolejnego rozpoczęcia i powrotu do gry. Juventus? Brakuje mi tego, ale jestem zadowolony z wyboru, którego dokonałem. Wiedziałem, że MLS jest rozwijającą się ligą i chciałem zmienić styl życia.

Serie A? Obecnie nie brakuje mi tego, zobaczymy za kilka lat. W tym momencie jestem szczęśliwy. Nie wiem co zdarzy się w przyszłości. W futbolu nie można mówić “nigdy”. Piłka nożna w MLS rozwija się i za pięć lub sześć lat będzie więcej niż ważną ligą. Preferencje w Europie? Mógłbym wrócić do Juve. Jestem zadowolony z tego, co tam zrobiłem, nawet jeśli mogłem dokonać czegoś więcej. Nadal nie nazwę tego niepowodzeniem. Euro 2016? Conte pokazał, że odległość nie jest problemem. Mam nadzieję, że pojadę na mistrzostwa Europy. “.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
39 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
39
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: