Mandżukić nie zagra przez miesiąc

Mario Mandżukić (na zdjęciu) wypada z gry na cały miesiąc a Kwadwo Asamoah na 3 tygodnie. To pokłosie ostatniego meczu z Interem Mediolan. Chorwat doznał kontuzji lewej łydki, natomiast Ghańczyk – mięśnia dwugłowego prawego uda.

Napastnik Juventusu opuści ligowe mecze z Chievo, Genoą, Frosinone, Napoli i Bologną. Pod dużym znakiem zapytania stoi też jego występ w pierwszym meczu z Bayernem Monachium, zaplanowanym na 23 lutego.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
42 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
42
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: