Gasperini: Zasłużyliśmy na remis

Jestem niezadowolony z powodu wyniku, ponieważ przez cały mecz dotrzymywaliśmy tempa Juventusowi. Zabrakło nam iskry w okolicach ich pola karnego, aby strzelić bramkę” – mówił po meczu szkoleniowiec Genoi Gian Piero Gasperini. “Bardzo dobrze czytaliśmy grę w każdej sytuacji. Mieliśmy też swoje okazje w ataku, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać“.

Po utracie gola nastawiliśmy się na wysoki pressing i ryzykowaliśmy kontratakami. Patrząc na przebieg całego spotkania to uważam, że zasłużyliśmy na remis. Mogę być zadowolony z występu moich zawodników, ponieważ włożyli w to spotkanie wiele serca i wysiłku, niestety zabrakło nam nieco szczęścia“.

www.gazzetta.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
6
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: