Pogba: Chcę być najlepszy

Paul Pogba (na zdjęciu) w kolejnym już wywiadzie przyznaje, że chce być najlepszym piłkarzem na świecie. Jak sam mówi, nie interesuje go bycie drugim. “Nie jestem typem człowieka, który spoczywa na laurach. Chcę wygrać Ligę Mistrzów i Mistrzostwa Europy, a pewnego dnia mam nadzieję wygrać Złotą Piłkę. To moje marzenie. Wierzę, że mogę to osiągnąć. Jeszcze nie jestem gwiazdą, ponieważ niczego nie wygrałem. Muszę nadal ciężko pracować i się rozwijać. Nie chcę być drugi, chcę być najlepszy“.

www.gazzetta.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
18
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: