Donadoni: Mogliśmy zagrać lepiej

Bolonia przerwała fantastyczną passę Juventusu i wywalczyła remis w piątkowym spotkaniu ze Starą Damą. Mimo dobrego wyniku dla gospodarzy Roberto Donadoni (na zdjęciu) uważa, że Rossoblu mogli zaprezentować się jeszcze lepiej. “Moi zawodnicy zagrali dobry mecz, nawet jeśli momentami brakowało nam pewności siebie i charakteru, aby zaprezentować się znacznie lepiej“.

Musimy pracować, aby być silniejszymi. Mamy jeszcze wiele do poprawy zarówno pod względem indywidualnym jak i drużynowym. Chciałem, aby moi zawodnicy grali agresywnie i naciskali na Juventus już na ich połowie. Kto jest faworytem w wyścigu po scudetto? Juventus i Napoli, ale przed tymi drużynami jeszcze długa droga” – przyznał szkoleniowiec. Warto podkreślić, że odkąd Donadoni przejął Bolonię to Rossoblu na własnym boisku pokonali Napoli i Milan, a także wywalczyli remis w meczach z Juve, Lazio, Fiorentiną i Romą.

www.football-italia.net

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
5
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: