Allegri: Wierzymy w wygraną w rewanżu

Od 0-2 do 2-2. Niewiarygodny scenariusz na Juventus Stadium, do którego walnie swoimi świetnymi zmianami przyczynił się Massimiliano Allegri (na zdjęciu). Juventus po dramatycznej pierwszej połowie i kiepskim początku drugiej części spotkania odrabia straty w starciu przeciwko Bawarczykom.

Od drugiej połowy zawodnicy grali naprawdę bardzo dobrze” – opowiada włoski szkoleniowiec – “Bayern to zespół na nieprawdopodobnym poziomie technicznym. Doświadczenie, które mamy z Serie A w Lidze Mistrzów nie zawsze jest wystarczające. W drugiej połowie pokazaliśmy odwagę. Ten mecz był ważnym etapem na drodze ewolucji tego zespołu. Celem na to spotkanie było zachować szansę na awans w meczu rewanżowym. Chłopcy temu sprostali. Ten wieczór pokazał jak ważne jest być świadomym własnych możliwości nawet jeśli w pierwszej części spotkania wielu rzeczy brakuje“.

Założenia taktyczne nie były nastawione na grę na zero z tyłu. Fakt, że byliśmy totalnie zgnieceni przez Bayern w pierwszej połowie meczu nie jest powodem do wstydu. W meczu rewanżowym musimy wygrać. Nie będzie to łatwe, aczkolwiek musimy wierzyć. W tym momencie nasze myśli są już przy niedzielnych derbach. Marchisio? Miał problemy z mięśniem czworogłowym uda. Jestem bardzo zadowolony z Hernanesa” – zakończył Włoch.

www.gianlucadimarzio.com
www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
37 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
37
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: