Dybala: Mogłem przejść do Interu

Paulo Dybala (na zdjęciu) przyznał, że odrzucił możliwość gry dla Interu, wybierając zamiast tego transfer do Juventusu. Po znakomitym poprzednim sezonie w Palermo, reprezentant Argentyny przykuł uwagę uwagę wielu klubów, w tym Nerazzurrich i Bianconerich. Roberto Mancini zadzwonił nawet do napastnika, aby przedyskutować jego ewentualną przeprowadzkę do Mediolanu, ale ten szybko wyjaśnił mu, że nie jest zainteresowany takim rozwiązaniem. “Przed dołączeniem do Juventusu rozmawiałem z Mancinim” – przyznał 22-latek dla Corierre dello Sport. “Podziękowałem mu za rozmowę, ale zawsze chciałem trafić do Juventusu, ponieważ jest silniejszym zespołem“.

www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
10
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: