Strona główna » Aktualności » Bayern przegrywa u siebie pierwszy raz w tym sezonie
Bayern przegrywa u siebie pierwszy raz w tym sezonie
Wczorajszy wieczór dla kibiców Juventusu upłynął pod znakiem pełnego emocji spotkania z Interem Mediolan, które ostatecznie zakończyło się awansem Starej Damy do finału Coppa Italia. Tymczasem rywal podopiecznych Massimiliano Allegriego w 1/8 finale Ligi Mistrzów – Bayern Monachium, przegrał w meczu 24. kolejki Bundesligi z Mainz 1:2. Spotkanie rozegrano na Allianz Arenie w Monachium i była to pierwsza porażka Bawarczyków u siebie w obecnym sezonie. Jedynego gola dla gospodarzy zdobył Arjen Robben, a asystował mu Arturo Vidal (na zdjęciu). Bayern ma obecnie 5 punktów przewagi nad drugą w tabeli Borussią Dortmund, a oba kluby zmierzą się ze sobą na Signal Iduna Park w najbliższą sobotę. Rewanżowe spotkanie pomiędzy Bayernem a Juventusem zostanie rozegrane 16 marca na stadionie w Monachium. Juventus musi wygrać ten mecz lub zanotować wyższy niż 2:2 remis, by cieszyć się z awansu do ćwierćfinału rozgrywek Ligi Mistrzów po upływie regulaminowego czasu gry.