Mandżukić: Ważne, że drużyna wygrywa

Mario Mandżukić (na zdjęciu) za pośrednictwem konta na Twitterze odniósł się do krytyki swojej osoby w mediach. Piłkarz nie zdobył jeszcze bramki w tym roku, jednak jego pracę na boisku docenia Massimiliano Allegri, który regularnie wystawia Chorwata do gry w pierwszej jedenastce. “Piłka nożna to gra zespołowa, w której drużyna wygrywa, nie indywidualności. Tak długo jak mój zespól zwycięża, ja również zwyciężam. Ktokolwiek strzela, może to być obrońca lub napastnik – jest to tak samo wartościowe dla drużyny” – napisał zawodnik Juventusu.

www.football-italia.net

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
30 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
30
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: