Ventura: Jak to jest możliwe?

Giampiero Ventura (na zdjęciu) narzekał na sędziów po dzisiejszym spotkaniu w Derbach Turynu. Trener Granaty sugerował, że arbitrzy prowadzący ten mecz skrzywdzili jego drużynę. “Przegrana w Derbach w taki sposób naprawdę boli. Graliśmy przeciwko czołowej drużynie ligi i rozumiemy to. Zasłużyli na prowadzenie 2:0, lecz nie mogę spojrzeć w przeszłość co się stało po tym. Alex Sandro powinien zostać wyrzucony z boiska, razem z Bonuccim. Powinno być 2:2 w drugiej połowie i my powinniśmy mieć przewagę jednego człowieka. Mam dużo szacunku do Juventusu, który jest niesamowitą drużyną, ale nie mogę wytrzymać przez tę sytuację. Przegranie Derbów w 94. minucie boli, ale to jest trudniejsze do zaakceptowania. Nigdy nie narzekam na sędziów, ale jak to jest możliwe? Ufam Rizzoliemu, jako że jest najlepszym sędzią na świecie i szanuję go. Jednak jak to wszystko jest możliwe?” – pytał opiekun Torino w wywiadzie dla Premium Sport.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
21
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: