Bianconeri zaatakowali przez fanatyków Torino

Autobus Juventusu zmierzający na wczorajsze spotkanie na Stadio Olimpico, został zaatakowany przez chuliganów wspierających Torino – informuje La Gazzetta dello Sport. Dwie szklane butelki rzucone w stronę autokaru rozbiły szybę, w miejscu w którym siedział Leonardo Bonucci. Na szczęście w trakcie tego incydentu nie ucierpiał żaden z piłkarzy, trenerów i pracowników sztabu. Miejscowa policja szybko zatrzymała dwóch krewkich kibiców Torino. Niedzielny incydent był już drugim tego typu w ciągu całego miesiąca. W połowie lutego autobus mistrzów Włoch został trafiony papierową bombą, kiedy Bianconeri wysiadali z niego udając się na Stadio Renato dell’Ara, by rozegrać spotkanie z miejscową drużyną Bologni. Nikt nie ucierpiał w trakcie tego zdarzenia, a mecz ostatecznie zakończył się remisem 0:0.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
13
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: