Sztab medyczny zostanie wymieniony?

Jednym z największych, jeśli nie największym problemem w obecnym sezonie dla Massimiliano Allegriego są kontuzje, które regularnie wykluczają z gry podstawowych zawodników i trener Starej Damy ma mniejsze pole manewru przy doborze wyjściowej jedenastki. Włodarze Juventusu zwrócili uwagę na ten problem i po zakończeniu tego sezonu zostaną podjęte konkretne kroki, by go zmniejszyć do minimum. Całą sytuację krótko skomentował Andrea Agnelli. “Uważam, że jest w tej kwestii w klubie wiele do poprawy. Częstotliwość kontuzji w naszym zespole jest zdecydowanie zbyt wysoka. Taka sytuacja w klubie tej marki jest niedopuszczalna. Będziemy czynić kroki w kierunku poprawy” – stwierdził prezydent Juventusu. Włoskie media sugerują, że część osób ze sztabu medycznego klubu ma zostać zwolniona i już szukani są ich następcy.

www.tuttojuve.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
13
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: