Dybala: Realizuję marzenia

Paulo Dybala (na zdjęciu) niewidziany na boiskach włoskiej Serie A od 20 marca najprawdopodobniej wróci do gry już podczas najbliższego spotkania przeciwko Palermo. Dla młodego Argentyńczyka te spotkanie będzie miało wymiar szczególny, gdyż na boisku w Turynie Paulito spotka się z byłymi kolegami z sycylijskiej drużyny. Dybala przed mikrofonami Premium Sport odniósł się do najbliższego rywala Starej Damy, a także skomentował trudną sytuację jaka panuje w Palermo. “Na pewno będą mi towarzyszyć ogromne emocje, ale myślę tylko o tym, żeby wygrał Juventus. To oczywiste. Sytuacja w Palermo jest trudna. Nie winię absolutnie za miejsce w tabeli moich kolegów z boiska. Ciężko mówić o pracy, kiedy podczas jednego sezonu pracujesz z 10 szkoleniowcami. Ludzie związani z Palermo nie powinni złościć się na piłkarzy“.

Scudetto? Jesteśmy bardzo blisko, co prowokuje w nas wiele pozytywnych emocji. Moje marzenie są na najlepszej drodze do realizacji. Wybrałem Starą Damę, bo chcę wygrywać. W ciągu kilku miesięcy sięgnąłem z Juve po Superpuchar Włoch, a teraz walczymy o kolejne dwa trofea“. – zakończył reprezentant Argentyny.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
3
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: