Fekir chce grać w Juventusie

Napastnik Olympique Lyon Nabil Fekir (na zdjęciu), który od jakiegoś czasu znajduje się na celowniku wielu europejskich klubów, niedawno wrócił na boisko po kilku miesiącach leczenia kontuzji kolana i jest powoli wprowadzany do gry przez trenera Huberta Fourniera. W ostatnim wywiadzie udzielonym Tele Foot, piłkarz wyznał, że Juventus jest jednym z klubów, w których chciałby grać. “Obecnie jestem szczęśliwy w Lyonie. Nadal mamy cztery mecze, by wywalczyć drugie miejsce, a potem zobaczymy, co zdarzy się pod koniec sezonu. Moje marzenia na przyszłość? Są cztery kluby o których marzę: Barcelona, Paris Saint Germain, Juventus i Bayern Monachium. Zobaczymy” – powiedział 23-letni Francuz.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: