Inzaghi: Juventus to zespół Marsjan

Po przegranym meczu z Juventusem trener Simone Inzaghi (na zdjęciu) przyznał, że oczekiwał od swoich podopiecznych zdecydowanie więcej oraz dodał, że ma żal do sędziego za podyktowanie rzutu karnego. “Zagraliśmy dobrą pierwszą połowę, ale wciąż potrzebujemy więcej charakteru i uwagi. Pierwszy gol i karny całkowicie zmieniły obraz gry. Mogliśmy się zdecydowanie lepiej zachować przy pierwszej bramce. Choć wiedzieliśmy, że mierzymy się z zespołem Marsjan, miałem nadzieję na lepszą postawę mojego zespołu. Nasze własne błędy oraz sędzia Paolo Mazzoleni zamknęli mecz już w 50. minucie. Arbiter nie powinien był podyktować rzutu karnego” – przyznał trener w rozmowie ze stacją Lazio Style Channel.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
12
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: