Sturaro zachorował na świnkę

Stefano Sturaro (na zdjęciu) czeka kilka dni rozbratu z piłką. Zawodnik zachorował na nagminne zapalenie przyusznic, popularnie nazywane świnką. Piłkarz został odizolowany od reszty grupy i dziś rano odwiedził Szpital Otolaryngologiczny w Chivasso. Po konsultacji z ordynatorem Libero Tubino zawodnik został poddany leczeniu. Przewiduje się, że do treningów wróci we wtorek. Absencja Sturaro nie jest jednak problemem dla Massimiliano Allegriego przed meczem z Fiorentiną, ponieważ piłkarz i tak jest zawieszony za nadmiar żółtych kartek.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
13
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: