Strona główna » Aktualności » Sturaro zachorował na świnkę
Sturaro zachorował na świnkę
Stefano Sturaro (na zdjęciu) czeka kilka dni rozbratu z piłką. Zawodnik zachorował na nagminne zapalenie przyusznic, popularnie nazywane świnką. Piłkarz został odizolowany od reszty grupy i dziś rano odwiedził Szpital Otolaryngologiczny w Chivasso. Po konsultacji z ordynatorem Libero Tubino zawodnik został poddany leczeniu. Przewiduje się, że do treningów wróci we wtorek. Absencja Sturaro nie jest jednak problemem dla Massimiliano Allegriego przed meczem z Fiorentiną, ponieważ piłkarz i tak jest zawieszony za nadmiar żółtych kartek.
www.tuttosport.com