Atletico w finale

Atletico Madryt pierwszym finalistą tegorocznej edycji Champions League. Hiszpanie przegrali w stolicy Bawarii z Bayernem, ale dzięki bramce zdobytej na wyjeździe awansowali do finału. Tym samym zespół, który po zaciętym boju wyeliminował wcześniej Juventus, także będzie musiał obejść się smakiem.

Odpadnięcie w półfinale Ligi Mistrzów to także wielki zawód dla Arturo Vidala, który w jednym z wywiadów dla niemieckiej prasy przyznał, że o jego odejściu z Juventusu zadecydowała porażka w ubiegłorocznym finale przeciwko Barcelonie oraz fakt, że w niemieckim zespole będzie miał większe szanse na zdobycie trofeum.

Jutro Real zmierzy się z Manchesterem City i mniej więcej o tej samej porze co dziś dowiemy się, że czy w finale będziemy świadkami derby Madrytu, czy jednak przeciwnikiem piłkarzy Atletico będzie zespół z Anglii, który dwukrotnie w bieżącym sezonie musiał uznać wyższość zawodników Juventusu w rozgrywkach grupowych.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
36 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
36
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: