Mandzukić na temat Allegriego

Mario Mandzukić (na zdjęciu) powiedział na antenie Sky, co było jego głównym motywem dołączenia do Juventusu. Reprezentant Chorwacji zasilił zespól Starej Damy poprzedniego lata, we wszystkich rozgrywkach do tej pory zaliczył 12 trafień. “Dołączyłem do Juventusu przede wszystkim dlatego, że bardzo chciał mnie Massimiliano Allegri. Był to jeden z głównych powodów mojego wyboru. Na początku potrzebowaliśmy czasu, aby lepiej się poznać. Byłem nowy w zespole i nie znałem zbyt dobrze trenera ponieważ nigdy przedtem razem nie pracowaliśmy. Po krótkim czasie zaczęliśmy się rozumieć coraz lepiej, teraz rozumiemy się już znakomicie. Jest świetną osobą i ma to dla mnie bardzo duże znaczenie. Lubię z nim rozmawiać, bardzo często ze sobą żartujemy. Jest również znakomitym trenerem, to prawdziwy ekspert w swoim fachu. Mamy znakomite relacje“.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
16
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: