Manchester United chce odzyskać Pogbę?

Według Daily Star Manchester United zamierza zdecydować się złożyć sensacyjną ofertę za Paula Pogbę (na zdjęciu). Drużyna z Old Trafford zamierza odzyskać zawodnika, który opuścił ją w 2012 roku. Wtedy to właśnie młody Francuz odrzucił ofertę przedłużenia kontraktu złożoną mu przez Sir Alexa Fergusona. Wiceprezes wykonawczy Czerwonych Diabłów Ed Woodward, spotkał się wczoraj z inwestorami klubu aby omówić tę sprawę. Szanse na transfer wydają się jednak małe chociażby ze względu na zainteresowanie osobą Pogby największych klubów Europy.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
12
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: