Buffon po meczu z Hiszpanią

Po zwycięskim meczu Włochów z Hiszpanią wypowiedział się Gianluigi Buffon (na zdjęciu). “Zagraliśmy dobry mecz, po pierwszej połowie zasługiwaliśmy na wyższe prowadzenie niż 1-0” – powiedział bramkarz Juventusu dla Sky Sport Italia. “Wiedzieliśmy, że obraz gry po przerwie może się zmienić i rzeczywiście tak się stało. Nie skupialiśmy się jednak tylko na obronie. Przed bramką Pelle mieliśmy kilka szans na podwyższenie rezultatu. Po wielu latach porażek z Hiszpanią w końcu udało nam się osiągnąć cel. Oczywiście była to dopiero 1/8 finału, ale nie można nie doceniać naszego osiągnięcia“. W kolejnej fazie turnieju przeciwnikami Włochów będą mistrzowie świata Niemcy. “Przed nami jeszcze długa i kręta droga na, której spotkamy silne zespoły. Nie można jeszcze stwierdzić, że jest to świetne Euro w naszym wykonaniu, ponieważ awansowaliśmy dopiero do ćwierćfinału. Mówiąc to nie zapominam jak mało osób wierzyło w nas przed turniejem. Udowodniliśmy, że jesteśmy bardzo niedoceniani i jestem dumny z tego powodu.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
13
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: