Juventus wygrywa w sparingu

Podczas dzisiejszego treningu piłkarze Juventusu, którzy nie wystąpili w sobotnim meczu przeciwko Fiorentinie lub zaliczyli jedynie krótki epizod, rozegrali niespełna godzinny sparing z zespołem Pro Settimo Eureka (Serie D). Podopieczni Massimiliano Allegriego pewnie pokonali rywala 5:0. Pozostali zawodnicy trenowali z piłką oraz na siłowni.

Allegri ustawił piłkarzy w systemie 3-5-2, z Neto między słupkami, Benatią, Marrone i Ruganim w defensywie, Lichtsteinerem i Evrą na skrzydłach, Hernanaesem w roli defensywnego pomocnika, Pjanicem i Kastanosem w pomocy oraz Pjacą i Zazą w ataku.

Wynik sparingu otworzył w 6. minucie Benatia po asyście Pjanicia i uderzeniu piłki głową. W 21. minucie w polu karnym faulowany był Zaza, a wynik spotkania podwyższył Hernanes. Autorami kolejnych trafień byli wspomniany Zaza (dwa gole) oraz Pjaca. Jutro, na dwa dni przed sobotnim starciem z Lazio, Juventus będzie kontynuował przygotowania podczas porannego treningu.