Strona główna » Aktualności » Bonucci jednak nie rozmawiał z City
Bonucci jednak nie rozmawiał z City
Niedawno dyrektor Manchesteru City Ferran Soriano stwierdził, że Leonardo Bonucci (na zdjęciu po prawej) chciał grać dla jego zespołu, ale Juventus nie wyraził zgody na transfer (więcej w tym newsie).
W rozmowie z dziennikarzem RAI Bonucci zaprzeczył tym słowom – “Nigdy do nikogo nie dzwoniłem i nikt nigdy nie dzwonił do mnie osobiście“.
Obrońca Juventusu zapewnił o swoim oddaniu obecnemu klubowi – “Czuję, że koszulka Juve jest przyszyta do mojego ciała ponieważ oddycham nią codziennie. Honorem jest też noszenie koszulki reprezentacji. Nie ma nic lepszego niż uczucie, że jesteś piłkarzem w którego wpatrzona jest młodzież. Lubię być kimś takim i dawać z siebie 100% podczas gdy noszę tę koszulkę“.
“Czuję, że jestem teraz w zwrotnym punkcie kariery. Każdy może mieć jeden czy dwa udane lata, ale teraz ode mnie zależy aby to kontynuować. Dam z siebie wszystko aby rozwijać swoje umiejętności i być ważny zarówno dla Juve jak i dla reprezentacji” – zakończył.
W ostatnim czasie wiele słyszeliśmy o problemach pozaboiskowych w rodzinie Bonucciego. Matteo (na zdjęciu po lewej), syn Leonardo, przeszedł operację i z tego powodu obrońca kilka razy prosił klub o wolne. Juventus z reguły przychylał się do próśb piłkarza, co najwidoczniej zapewniło jego wdzięczność. Defensor otrzymał też wsparcie ze strony kibiców Starej Damy i docenił je w wywiadzie – “To był niewątpliwie trudny moment i chciałbym podziękować wszystkim fanom za przekazywane mi wsparcie“.
Zainteresowanych sytuacją z pewnością ucieszy fakt, że Matteo Bonucci czuje się już zdecydowanie lepiej, o czym świadczą kolejne słowa defensora Bianconerich – “Teraz sytuacja się poprawiła, jest w znakomitej formie i chciałbym podziękować wszystkim, którzy byli blisko nas. Dla Matteo udało się zjednoczyć wszystkich fanów z całych Włoch, nie miało znaczenia jaki kolor koszulki nosił jego tato i to jest największe zwycięstwo dla mnie jako piłkarza, dla niego i dla naszej rodziny. To doświadczenie nas wzmocniło i chciałbym prosić wszystkie rodziny znajdujące się w podobnej sytuacji żeby zachowały wiarę przez cały czas gdyż jedność daje siłę, a miłość ma nieskończoną moc“.