Deschamps: “Widziałem dobre podejście”

Didier Deschamps jest zadowolony z osiągniętego wyniku w meczu z Trento: “Boisko było ciężkie, ale zagraliśmy aby wynagrodzić to kibicom, którzy przyszli. Na pewno opóźnienie w grze nie pomogło utrzymać odpowiedniego poziomu koncentracji, mimo tego widziałem dobre podejście.
Gra nie była na na sto procent, ponieważ dzień wcześniej dużo pracowaliśmy fizycznie. Tak czy inaczej dobrze było zakończyć także ten tydzień meczem.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
6
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: