Camoranesi i Ibrahimovic chcą odejść

Zlatan Ibrahimovic i Mauro Camoranesi powiedzieli, że nie chcą grać w przyszłym sezonie w Serie B.

Degradacja Juventusu Turyn została potwierdzona w zeszłym tygodniu, stąd piłkarze klubu zastanawiają się nad swoją przyszłością. Fabio Cannavaro, Gianluca Zambrotta, Lilian Thuram i Emerson już odeszli. Alessandro Del Piero, Gianluigi Buffon i Pavel Nedved oświadczyli, że zostają.
Pod znakiem zapytania pozostaje jeszcze przyszłość Patricka Vieiry, który jest łączony z Interem Mediolan. Camoranesi i Ibrahimovic wyrazili się jasno – obaj chcą odejść.
Moja przyszłość? Zastanawiam się w tym momencie.” – przyznał Camoranesi, którym interesuje się m.in. hiszpańska Valencia. “Ktoś się poświęca, gra z sercem na pewnym poziomie – w końcu się do tego przyzwyczajasz. Stadiony, puchary, pozwalają ci śnić, a w jednym momencie wszystko stracone?

Z całym szacunkiem, ale teraz przyjdzie nam grać z drużynami pokroju Albinoleffe na stadionach, które pomieszczą tylko 20 tysięcy ludzi. Szczerze – nie zamierzam tego robić.” – przyznał. “Jeśli będę miał możliwość, porozmawiam z klubem i wtedy zdecyduję, czy powinienem zostać w Juve czy odejść.

Saragossa, Valencia, Inter, Bayern? Moim celem jest gra w drużynie, która jest w stanie celować w finał Ligi Mistrzów. Kraj nie robi mi różnicy.” – dodał na koniec.

Długo nie było wiadomo, co się stanie ze Zlatanem Ibrahimovicem. Szwed nie mógł się zdecydować, czy zostać, czy odejść. Ostatnio jednak jego agent – Mino Raiola – powiedział: “Zlatan nie chce grać w Serie B i Juventus musi wziąć to pod uwagę. Mamy zamiar współpracować z klubem, żeby wspólnie znaleźć rozwiązanie tej sytuacji.

Zlatan był ostatnio łączony m.in. z Interem Mediolan.

www.skysports.com
www.sportal.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
43 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
43
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: