Koniec wizyty w Pinzolo

W sobotę rano odbyła się ostatnia sesja treningowa Bianconerich w Pinzolo.
W rześki, słoneczny poranek w centrum sportowym Parco Pineta, piłkarze, którzy zagrali w piątkowym meczu ze Spezią (4:1 po golach Chielliniego, Bożinowa, Nedveda i Olivery) odbyli lekki trening, składający się ze spokojnego joggingu, rozciągania mięśni i masażu. Pozostała część drużyny wzięła udział w małej gierce treningowej.

Po zakończeniu treningu piłkarzy miały okazję spotkać dzieci z lokalnej szkółki piłkarskiej. Dodatkowo mogły rozegrać mecz przeciwko zawodnikom Bianconerich.

Po powrocie do Turynu piłkarze otrzymali dwa dni wolnego, zanim we wtorek wznowią treningi w nowym centrum treningowym Vinovo.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: