Nedved rezygnuje z gry w reprezentacji

Pavel Nedved oficjalnie pożegna się z reprezentacją Czech po środowym meczu towarzyskim z Serbią i Czarnogórą.

Dzisiaj zawodnik Juventusu potwierdził, że zakończy swoją reprezentacyjną karierę a mecz z Serbami będzie jego ostatnim występem.
“To nie jest łatwa decyzja zwłaszcza, że nie jest ona wymuszona przez jakiekolwiek problemy zdrowotne.” – przyznał zdobywca Złotej Piłki z 2003 roku.” “Zdecydowałem się na ten krok po bardzo starannych i rozważnych przemyśleniach. Chciałbym zwolnić swoje miejsce dla dużo młodszych graczy. Pod koniec tego miesiącą kończę 34 lata i zamierzam poświęcić więcej czasu rodzinie i skupić się na grze dla Juventusu Turyn.” – twierdzi czeski pomocnik. “To byłoby bardzo kłopotliwe by właściwie przygotowywać się na mecze reprezentacji grając w Serie B” – dodaje.

Przypomijmy, że Nedved już raz rezygnował z gry w reprezentacji a mimo to powrócił na baraż eliminacyjny do Mistrzostw Świata w Niemczech.

Zawodnik Starej Damy ma na swoim koncie 90 występów i 18 bramek w barwach reprezentacji.

www.channel4.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: