FIGC będzie negocjować?

FIGC weźmie udział w posiedzeniach Trybunału Arbitrażowego CONI w sprawie apelacji klubów zamieszanych w Calciopoli.
Start sezonu został już wcześniej przesunięty, a teraz aby uniknąć dalszych opóźnień, które mogłyby spowodować kolejne apelacje, FIGC jest gotowa negocjować z klubami w celu definitywnego zakończenia sprawy.
Jako pierwsza zostanie rozpatrzona apelacja Juve i jeżeli FIGC spróbuje zaproponować kompromis, również pozostałe trzy drużyny mogą liczyć na podobne traktowanie.
Chociaż jest mało prawdopodobne aby Juventus został przywrócony do Serie A, powinno się udać zmniejszyć karę punktową.
To nie prawda, że chcemy zatuszować sprawę” – zapewnia źródło w Federacji. “Skandal został odnotowany i sportowy system sprawiedliwości musi być szanowany za swoje werdykty.
W posiedzeniu w sprawie apelacji Juve wezmą także udział przedstawiciele Messiny, Lecce i Brescii.

www.channel4.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
27 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
27
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: