Deschamps zadowolony

Oto fragment wywiadu trenera Bianconerich Didier Deschampsa po meczu z Piacenzą: “Jestem zadowolony z naszej gry i z okazji jakie stworzyliśmy w przeciągu całego meczu. Mieliśmy wiele sytuacji, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Jestem usatysfakcjonowany z postawy naszych zawodników. Każdy z nich bardzo się starał by pokazać sie z jak najlepszej strony” – stwierdził szkoleniowiec Starej Damy.

Deschamps wypowiedział się również na temat spotkania w Pucharze Włoch z drużyną AC Martina. “Nie jesteśmy jeszcze w szczytowej formie, ale mimo to oczekujemy awansu do dalszej rundy. Zawodnicy, którzy brali udział w Mistrzostwach Świata nie są jeszcze w pełni gotowi pod względem fizycznym do tego spotkania” – przyznał Deschamps.

Trener Juventusu nie zapomniał również o podziękowaniu dla kibiców, którzy dopingowali piłkarzy Starej Damy podczas meczu: “To bardzo ważne by czuć, że tak wielu ludzi jest blisko nas, zawsze będziemy ich potrzebować” – zakończył szkoleniowiec zespołu z Turynu.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
9
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: