Deschamps: Musieliśmy walczyc o ten wynik

“Utrata bramki spowodowała, że musieliśmy ostro walczyć o korzystny rezultat. Mieliśmy wiele okazji do zdobycia bramki ale nie byliśmy odpowiednio skoncentrowani w grze obronnej i przegrywaliśmy pojedynki główkowe” – stwierdził szkoleniowiec Starej Damy.

Trener Juventusu odetchnął z ulgą po ciężkiej batalii w meczu drugiej rundy Pucharu Włoch: “Grało się nam bardzo ciężko, ale można uznać ten mecz za przyzwoity. Popełniliśmy dużo więcej błędów w obronie jednak partnerzy ze środka pomocy dobrze uzupełniali grę w tyłach poprzez odpowiednie ustawienie, świetnie również rozgrywali piłkę i podawali. Byli sercem drużyny” – przyznał Deschamps.

Szkoleniowiec zespołu z Turynu poświęcił kilka słów na temat strzelca decydującej bramki – Alessandro Del Piero. “Po raz kolejny Alex pokazał jak ważny jest dla naszego zespołu. To wspaniałe móc oglądać jego bramkę strzeloną w tak krótkim czasie po wejściu na boisko”. Czterech zawodników Juventusu zostało ukaranych żółtymi kartkami jednak trener Starej Damy wydaje się być spokojny: “Żółte kartki to nieodłączna część tej gry. Jeśli wychodzisz na boisko po to by wygrać oczywistym jest to, że będziesz popełniał faule” – zakończył francuski szkoleniowiec.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
30 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
30
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: