Zambrotta: Szkoda…

Gianluca Zambrotta udzielił wywiadu dziennikowi Tuttosport, w którym skomentował reakcję kibiców Starej Damy na jego odejście i podpisanie umowy z Barceloną.
Kibice nazwali mnie zdrajcą i sprzedawczykiem” – powiedział Zambro. “Tymczasem nie biorą chyba pod uwagę faktu, że oddałem Juventusowi serce na 7 lat” – dodał.
Usłyszałem nieco rozczarowujących słów od Zarządu. Szkoda – nigdy nie myślałem, że opuszczę Juventus w takiej atmosferze.

www.tgcom.it
www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
85 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
85
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: