Del Piero: Za Capello nikt nie płacze

Alessandro Del Piero po raz kolejny wypowiedział się na temat byłego szkoleniowca Juve, Fabio Capello. Oprócz tego znamy już zdanie kapitana Bianconerich na temat decyzji Zarządu Starej Damy w związku z odwołaniem do TAR.
Relacje z Capello nie były zadowalające pod wieloma względami” – przyznał Alex. “Być może gdyby on został w Juve, odszedłbym stąd.

Fakt, że nikt z drużyny za nim nie rozpacza, mówi sam za siebie. Capello miał problemy z zarządzaniem drużyną. Gdyby patrzeć na piłkarzy, których mieliśmy do dyspozycji, można powiedzieć, że odpadliśmy z Champions League zbyt wcześnie. Ale gdyby spojrzeć na to, jak pracowaliśmy pod wodzą Capello, trzeba przyznać, że niestety na tylko tyle zasłużyliśmy” – wyjaśnił.

Del Piero uważa jednocześnie, że obecny Zarząd Starej Damy zrobił dobrze, decydując się na odwołanie do TAR. “Kluby powinny być traktowane sprawiedliwie. Juventus został zmuszony do walki o sprawiedliwość.

www.sports.it
www.sportal.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
46 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
46
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: