Deschamps: Mamy problemy w ataku

Didier Deschamps wypowiedział się przed meczem trzeciej rundy Pucharu Włoch – z Napoli: “Mamy problem w ataku. Zalayeta miał wrócić ze zgrupowania reprezentacji Urugwaju, ale jeszcze się nie pojawił i zostanie ukarany. Palladino nie może grać. Trezeguet ma problemy z mięśniami i też nie zagra. Del Piero nie jest gotów na dziewięćdziesiąt minut, bo dopiero niedawno wznowił treningi, ale na pewno pojawi się na boisku. Nie wiem czy od początku. W obronie jesteśmy bez Legrottaglie, a transfer Boumsonga nie został jeszcze potwierdzony. To prawdziwa strata, ponieważ piłkarz ten jest gotowy do gry.

www.sportal.it
www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
35 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
35
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: