Buffon: Bo ćwiczyłem w młodości..

Kiedy wczoraj wieczorem na stadionie San Paolo podczas konkursu rzutów karnych, który miał rozstrzygnąć kwestię zwycięstwa w spotkaniu Napoli i Juventusu, do “wapna” podszedł Gianluigi Buffon, wielu kibiców na trybunach przecierało oczy ze zdumienia. Chwilę później golkiper Bianconerich spudłował, strzelając nad poprzeczką. Po meczu zgodził się udzielić wywiadu dla NapoliMagazine.com
Zapytany o przegrany mecz, powiedział: “Zwycięstwo do ostatniej chwili było kwestią otwartą. Wygrali piłkarze Napoli, ale równie dobrze mógł wygrać i Juventus.

Nie sposób rzecz jasna nie zapytać o przestrzelony rzut karny. “Dlaczego jak nigdy tym razem strzelałem karnego? Widziałem zmęczonych kolegów, a ponieważ w młodości sporo trenowałem strzelanie karnych, postanowiłem wziąć na siebie tę odpowiedzialność. Niestety, nie udało się.

Buffon żałuje przegranego meczu i straconej szansy. “Szkoda, bo kiedy strzeliliśmy gola na 3:2, było już naprawdę blisko. Zwycięstwo w Coppa Italia otworzyłaby nam drogę do gry w europejskich pucharach.

Na koniec dodał: “Zdecydowałem, że zostanę w Juve nawet w obliczu gry w Serie B i jestem dumny z tego wyboru. Sezon zaczniemy w trudnej sytuacji, ale myślę, że się podniesiemy. Napoli? Są bardzo silni.

www.fcitalia.com
www.napolimagazine.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
36 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
36
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: