Ronaldo: Podejrzewaliśmy…

Skandal Calciopoli oraz konsekwencje z nim związane skomentował niedawno były piłkarz Interu Mediolan, Brazylijczyk Ronaldo.
Co prawda nie spodziewałem się takich kar, ale przez wiele lat podejrzewaliśmy, że coś jest nie tak” – powiedział Ronaldo. “W latach 1998 i 2002 działy się rzeczy naprawdę dziwne. Teraz fani Interu są bardziej szczęśliwi” – dodał.

www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
39 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
39
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: