Del Piero rozczarowany

Alessandro Del Piero jest rozczarowany dezyzją Zarządu Juve dotyczącą wycofania sprawy z TAR. Jedyne, co może jednak zrobić, to – podobnie jak Deschamps – zaakceptować tę dezycję.
Jest mi przykro i rozumiem, co w tej chwili czuje Deschamps” – przyznał Del Piero. “Jednak moja decyzja o pozostaniu w Juve nie ma nic wspólnego z tym, w której lidze przyjdzie nam grać” – dodał. “Musimy teraz zakasać rękawy i skupić się na treningu, bo nie wiadomo, czy pula ujemnych punktów zostanie zmniejszona.

Szef Juventusu, Giovanni Cobolli Gigli, powiedział, że decyzja o wycofaniu sprawy z TAR była podjęta po długich i głębokich przemyśleniach Zarządu. “Była to przemyślana rezolucja, przegłosowana jednomyślnie” – zapewnił. “Decyzja jest dobra dla Juventusu i nie tylko z resztą dla niego.

Zdaniem niektórych Bianconeri wycofali sprawę z TAR po osiągnięciu porozumienia dotyczącego puli punktów karnych, z jakimi przyjdzie im rozpocząć nowy sezon. Guido Rossi stwierdził jednak: “Jestem atakowany tymi pogłoskami, ale nie obiecaliśmy Juventusowi żadnego zmniejszenia punktów karnych, z resztą nie do mnie należy podejmowanie takich decyzji, podejmą je sędziowie.

Dzisiejsze wydanie Tuttosport podaje, że Juventus zagra w Serie B a sezon rozpocznie z 5 punktami karnymi.

www.channel4.com
www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
45 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
45
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: