Maldini: To dziwne uczucie…

Paolo Maldini przyznał, że w rozpoczynającym się niedługo sezonie będzie mu brakowało Bianconerich w Serie A.
Dziwnie widzieć Bianconerich w Serie B i zaczynać sezon w Serie A bez nich” – powiedział Maldini. “Ze sportowego punktu widzenia uważam, że trzeba płacić za swoje błędy, jednocześnie jednak życzę Juve powrotu do Serie A już w przyszłym roku. Będzie mi ich brakowało” – dodał.

Włoska piłka potrzebuje Bianconerich i my naprawdę bardzo ich szanujemy. Chcemy wrócić do konfrontacji z Juve, do walki o zwycięstwo, ponieważ potem rzecz jasna zwycięstwo będzie smakowało jeszcze lepiej.

www.gazzetta.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
28
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: