Zambrotta: Byłem oszukiwany

Gianluca Zambrotta po raz kolejny wyjaśnił powód swojego odejścia z Juventusu Turyn. Tym razem wskazał jednak na coś więcej, niż to, o czym mówił ostatnio.
Jestem nie tym, który oszukał czy zdradził klub, jak to mówią kibice. Jestem tym, który czuł się oszukiwany przez Zarząd klubu” – wyjaśnił Zambrotta. “Zawodnik wychodzi na boisko wiedząc, że da z siebie wszystko i będzie grał uczciwie. Po jakimś czasie dowiaduje się, że jego klubowi odebrano właśnie dwa ostatnie tytuły mistrzowskie oraz zdegradowano do Serie B.

Właśnie dlatego odszedłem – z powodu chaosu, jaki powstał. Jednocześnie jednak szanuję decyzje Del Piero i Buffona” – dodał.

www.sports.it
www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
66 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
66
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: