Emerson dziękuje Bianconerim

Były piłkarz Juventusu, Brazylijczyk Emerson, podziękował Bianconerim za dwa lata współpracy.
Mam nadzieję, że zostawiłem w pamięci kibiców Juve pozytywne wrażenie” – powiedział Emerson. “Na tytuły mistrzowskie na pewno zasłużyliśmy. Ostatni klub zawsze zostaje głęboko w sercu, nawet mimo tego, że w Romie spędziłem cztery lata, a w Juve tylko dwa.

Pozdrowienia dla kibiców? Chętnie. W dzień mojego odejścia rozmawiałem tylko z prezydentem klubu, ponieważ chciałem mu szczerze podziękować za czas spędzony w Juve. Poznałem wspaniały klub i jestem dumny, że byłem jego częścią” – przyznał Brazylijczyk.

Mam nadzieję, że kiedy kibice Juventusu czasem o mnie pomyślą, powiedzą: ‘Emerson wykonał kawał dobrej roboty’. Niestety skończyło sie jak się skończyło, ale nie mam żalu. Czekam na Juventus w rozgrywkach europejskich. I mam nadzieję, że spotkamy się prędko, bo powoli się starzeję…

www.calciomercato.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
68 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
68
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: