Deschamps nie żałuje decyzji

Didier Deschamps przyznał, że nie żałuje, że zdecydował się na pracę w Juventusie – nawet jeśli oznacza to zmagania w Serie B.
Nigdy nie pomyślałem – powiedział trener Bianconerich, “że dokonałem złego wyboru i podjąłem błędną decyzję. Co prawda sytuacja nie jest za wesoła, ale wierzę w jedno: Juve to zawsze Juve. Jestem tutaj, by wygrywać” – zapewnił Francuz.

www.calciomercato.com
www.datasport.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: