Strona główna » Aktualności » Spotkanie przyjaciół
Spotkanie przyjaciół
Przy okazji jutrzejszego meczu z Crotone dojdzie do spotkania wielu byłych kolegów z drużyny. Po występach w Primaverze Juventusu, a przed powrotem do Turynu, Antonio Mirante, Matteo Paro i Tomas Guzman grali w barwach Crotone. Natomiast ich koledzy: Nicola Petrilli, Federico Giampaolo i Claudio Scarzanella obecnie są zawodnikami klubu z Kalabrii (ostatni dwaj nie będą mogli zagrać z Juve).
W Crotone panuje istne szaleństwo przed meczem ze Starą Damą. Aby uczcić to historyczne wydarzenie, Rossoblu przygotowali sobie nawet specjalne koszulki.
Chociaż atmosfera na trybunach z pewnością będzie wyjątkowa, trener Giustinetti nie ma zamiaru dokonywać zmian. Chcąc podnieść się po weekendowej porażce z Ceseną, będzie trzymać się ustawienia 4-3-3, z Lopezem i Sedivicem z przodu, do których dołączy Nanni lub Piasmati.
Tak jak nieobecność Giampaolo jest dużym ciosem dla Crotone, Bianconeri muszą sobie poradzić sobie bez Alessandro Del Piero. Jednak Didier Deschamps wcale nie znajduje się w trudnej sytuacji i może wykorzystać postęp dokonany w pierwszej godzinie ostatniego meczu z Vicenzą.
www.juventus.com