Tardelli: Będzie dobrze

Im więcej nam zredukują tym lepiej” – Marco Tardelli wierzy, że po pierwszym przesłuchaniu w Trybunale Arbitrażowym CONI wszystko skończy się pozytywnie dla Juventusu. Konsultant administracji Bianconerich wyklucza jednak pełną redukcje kary:
Nie wierzę, że usuną nam wszystkie punkty karne, ale jeśli do tego dojdzie będę bardzo szczęśliwy.

www.kataweb.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
42 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
42
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: