Strona główna » Aktualności » Tardelli: Będzie dobrze
Tardelli: Będzie dobrze
“Im więcej nam zredukują tym lepiej” – Marco Tardelli wierzy, że po pierwszym przesłuchaniu w Trybunale Arbitrażowym CONI wszystko skończy się pozytywnie dla Juventusu. Konsultant administracji Bianconerich wyklucza jednak pełną redukcje kary:
“Nie wierzę, że usuną nam wszystkie punkty karne, ale jeśli do tego dojdzie będę bardzo szczęśliwy.“
www.kataweb.it