Emerson żałuje odejścia?

Brazylijski pomocnik Emerson wraca myślami do czasów, kiedy to opuścił Juventus na rzecz Realu Madryt. “Gdyby to zależało ode mnie, nie odszedłbym” – powiedział Emerson w wywiadzie dla Quotidiano.net.

Jestem zadowolony z gry w barwach Realu Madryt, ale nie chcę, żeby kibice Juventusu uważali mnie za zdrajcę. Tak naprawdę nie miałbym problemu z grą w koszulce Juve w Serie B. W Turynie spędziłem wspaniałe lata.

Zapytany o Calciopoli odpowiedział: “Nie chcę o tym mówić.

Obecnie według raportów z Włoch istnieje możliwość powrotu Emersona do Włoch. Tym razem miałby grać w barwach Milanu. “W życiu nigdy nie powinno się mówić nigdy. Jedyna pewna rzecz to fakt, że chcę troszczyć się o swoją rodzinę.

www.goal.com
www.skysports.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
42 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
42
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: